myRapunzel Odżywka do włosów repair boost

Z lawendą, szałwią i olejkiem arganowym

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

myRapunzel Odżywka do włosów Leave-in shine boost
myRapunzel Maska do włosów glow boost
Olejek do pielęgnacji włosów deep care boost
Opis

Wegańska odżywka wzmacniająca do włosów marki myRapunzel szczególnie delikatnie pielęgnuje pasma. Jest w 100% naturalna i wykonana ze starannie dobranych składników.

Połączenie lawendy, szałwii, malwy, pokrzywy i olejku arganowego odżywia włosy oraz nadaje im cudowną elastyczność i piękny połysk. Twoje włosy są wzmocnione i pełne sił od nasady aż po same końce. Łatwo się rozczesują, są lekkie i miękkie.


Wskazówki dotyczące stosowania:

Stosowanie odżywki myRapunzel uzależnione jest od tego, czy skóra głowy szybko się przetłuszcza, czy przesusza. Jeśli włosy u nasady są tłuste po dniu lub dwóch, zalecamy następujący sposób użycia:

  1. Oczyść włosy i skórę głowy delikatnym, naturalnym szamponem. Najlepiej użyć naturalnego szamponu zwiększającego objętość od myRapunzel, który sprawi, że skóra głowy będzie wolniej się przetłuszczać.
  2. Porcję odżywki wielkości orzecha włoskiego wmasuj tylko na długości i w końcówki. Pomiń włosy u nasady i skórę głowy.
  3. Po 3 - 4 minutach dokładnie zmyj odżywkę.
  4. Aby uniknąć/poluzować supły we włosach, rozczesz wilgotne włosy najpierw grzebieniem o szerokich zębach, a dopiero później szczotką.

Jeśli Twoje włosy nie przetłuszczają się szybko, a skóra głowy jest dosyć sucha, możesz wmasować odżywkę w całe włosy i głowę.

Marki: myRapunzel
Rodzaj włosów: Wszystkie rodzaje włosów
Właściwości produktu: Wzmacniający, Pielęgnujący, Vegan
Efekt: Błyszczący
Bez: Aluminium, Olejów mineralnych, Parabenów, Silikonów, Siarczany, Zapachów syntetycznych, Barwników syntetycznych, Testowania na zwierzętach
Ogólne informacje: Unikaj kontaktu z oczami - w razie dostania się produktu do oka, dokładnie wypłucz je wodą.
Akcesoria

ocen klientów po polski dla myRapunzel Odżywka do włosów repair boost