Lenor Kapsułki do prania Kwiat pomarańczy i brzoskwinia, 310,50 g

Skuteczne, dogłębne czyszczenie i świeżość prania

Nowość w sklepie!

33,99 zł

(109,47 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 310,50 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Kapsułki do prania wszystkich tkanin
  • Zapach kwiatu pomarańczy i brzoskwini
  • Dogłębna czystość i świeżość także w zimnej wodzie

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Kapsułki do prania Kwiat pomarańczy i brzoskwinia, 310,50 g 33,99 zł (109,47 zł / kg)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

Kapsułki do prania Kwiat pomarańczy i brzoskwinia marki Lenor zapewniają dokładne pranie i pomagają zachować długotrwałą świeżość. Szybko się rozpuszczają i skutecznie działają również podczas prania w zimnej wodzie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Formuła dogłębnego czyszczenia: Pomaga skutecznie usuwać głęboko osadzony brud z tkanin.
  • Wysoka skuteczność prania: Działają również w zimnej wodzie, pomagając zachować czystość ubrań.
  • Świeżość i ochrona przed zapachami: Pozostawiają długotrwały zapach kwiatu pomarańczy i brzoskwini oraz pomagają usuwać nieprzyjemne zapachy.
  • Ochrona i pielęgnacja: Pomagają zachować miękkość, zadbany wygląd i intensywność kolorów tkanin.
  • Szybkie rozpuszczanie: Kapsułki szybko rozpuszczają się w pralce.

Nr art.: MUE-30197649
Zawartość: 310,50 g
EAN: 8006530197649
Numer producenta: 30197649
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

5-15% mydło, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, 30 % środki powierzchniowo czynne anionowe, fosforany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, zapachy, salicylan benzylu, cytronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, kumaryna, limonen, linalol, Rose Ketones, terpineol, tetrametyloacetyloktahydronaftaleny, MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS05

Hasło ostrzegawcze: niebezpieczeństwo

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P310 - Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.
  • P301+P330+P331 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
  • P302+P352 - W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/…
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • H318 - Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
  • H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Kapsułki do prania Kwiat pomarańczy i brzoskwinia