House of Ida Warg Beauty Volume Conditioner, 250 ml

Nawilżająca odżywka dla większej objętości i miękkości

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z witaminą B5 i eleganckim zapachem
  • Nawilża i dodaje objętości bez obciążania

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Volume Conditioner, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 133,00 zł
Opis

Volume Conditioner marki House of Ida Warg Beauty to odżywka, która nawilża włosy i dodaje im objętości. Formuła pozostawia włosy miękkie, nie obciążając ich.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Większa objętość: Zapewnia włosom nawilżenie i objętość.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera witaminę B5, która wspiera nawilżenie i miękkość włosów.
  • Lekka formuła: Nie obciąża włosów.
  • Przyjemny zapach: Łączy nuty truskawki, bergamotki, kwiatu pomarańczy i cedru.
  • Wegańska formuła: Jest w 100% wegańska.

Nr art.: MUE-23007
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775101
Numer producenta: 23007
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy proste
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Volume Conditioner