House of Ida Warg Beauty Volume Shampoo, 250 ml

Wyraźnie większa objętość i blask dzięki witaminie B5

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów
  • Z witaminą B5, odżywia i chroni
  • Nadaje objętość i blask, wegańska formuła

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Volume Shampoo, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 124,00 zł
Opis

Volume Shampoo marki House of Ida Warg Beauty odżywia i chroni włosy oraz nadaje im objętość i blask.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnująca formuła: Zawiera witaminę B5, która pomaga odżywiać i chronić włosy.
  • Objętość i blask: Nadaje włosom wyraźną objętość i lśniące wykończenie.
  • Przyjemny zapach: Pachnie truskawką, bergamotką, kwiatem pomarańczy i cedrem.
  • Wegańska formuła: Szampon jest w 100% wegański.

Nr art.: MUE-23006
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775095
Numer producenta: 23006
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy proste
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Volume Shampoo