House of Ida Warg Beauty Silver Conditioner, 250 ml

Skuteczna pielęgnacja i neutralizacja żółtych tonów

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów blond
  • Słodki zapach arbuza
  • Neutralizuje żółte i ciepłe tony

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Silver Conditioner, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 133,00 zł
Opis

Silver Conditioner marki House of Ida Warg Beauty to pielęgnująca odżywka do włosów blond, która neutralizuje niepożądane żółte tony. Wegańska formuła nawilża, wzmacnia i regeneruje łamliwe oraz zniszczone włosy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Korekta koloru: Fioletowe pigmenty neutralizują żółte i ciepłe tony we włosach blond.
  • Wzmocnienie i regeneracja: Formuła z proteinami pszenicy nawilża i wzmacnia zniszczone oraz łamliwe włosy.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia słodki zapach letniego arbuza.

Nr art.: MUE-23013
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775170
Numer producenta: 23013
Marki: House of Ida Warg Beauty
Kolor włosów: Blond
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Silver Conditioner

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder