House of Ida Warg Beauty Repair Shampoo, 250 ml

Regenerujące oczyszczanie i ochrona dla naturalnie mocnych włosów

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Z ekstraktami z alg i kwiatowym zapachem
  • Regenerująca i wzmacniająca pielęgnacja

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Repair Shampoo, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 124,00 zł
Opis

Repair Shampoo marki House of Ida Warg Beauty został opracowany do suchych i zniszczonych włosów. Zapewnia działanie regenerujące i wzmacniające oraz długotrwale chroni włosy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Regenerująca formuła: Regeneruje włosy od wewnątrz i pomaga poprawić ich wytrzymałość oraz witalność.
  • Bogata konsystencja: Formuła z ekstraktami z alg zapewnia intensywną pielęgnację.
  • Świeży zapach: Pozostawia kwiatowy zapach z nutami paczuli i frezji.
  • Wegańska formuła: Bazuje na całkowicie roślinnej formule.

Nr art.: MUE-23008
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775118
Numer producenta: 23008
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy zniszczone
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Repair Shampoo

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder