House of Ida Warg Beauty Repair Mask, 300 ml

Intensywna ochrona i regeneracja włosów od wewnątrz

Nowość w sklepie!

69,00 zł

(230,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów wymagających regeneracji
  • Świeży, kwiatowy zapach
  • Z ekstraktami z alg i masłem shea

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Repair Mask, 300 ml 69,00 zł (230,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 142,00 zł
Opis

Repair Mask marki House of Ida Warg Beauty to odżywcza maska, która regeneruje włosy i wspiera ich odbudowę od wewnątrz. Zapewnia długotrwałą ochronę oraz pomaga poprawić naturalną wytrzymałość i witalność włosów.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Głęboka pielęgnacja: Regeneruje włosy i wspiera ich odbudowę od wewnątrz.
  • Wytrzymałość i witalność: Pomaga poprawić naturalną wytrzymałość włosów i dodaje im witalności.
  • Pielęgnująca formuła: Wzbogacona o ekstrakty z alg i masło shea dla długotrwałej ochrony.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia świeży, kwiatowy zapach z nutami jaśminu, paczuli i frezji.

Nr art.: MUE-23011
Zawartość: 300 ml
EAN: 7340074775156
Numer producenta: 23011
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy zniszczone
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Repair Mask