House of Ida Warg Beauty Plumping Shampoo, 250 ml

Widocznie pełniejsze włosy i intensywne nawilżenie

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla dodatkowej objętości i pełniejszego wyglądu
  • Z proteinami pszenicy i peptydami
  • Zapewnia efekt pełniejszych włosów

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Plumping Shampoo, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 124,00 zł
Opis

Plumping Shampoo marki House of Ida Warg Beauty to szampon, który nadaje włosom dodatkową objętość, pełniejszy wygląd i efekt większej gęstości.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Widoczna objętość: Nadaje włosom pełniejszy wygląd i efekt większej gęstości.
  • Hydrolizowane proteiny pszenicy: Pomagają zapewnić i zatrzymać nawilżenie głęboko we włóknie włosa.
  • Zawarte peptydy: Pomagają uzyskać efekt pięknie pełnych włosów.

Nr art.: MUE-23035
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775491
Numer producenta: 23035
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy cienkie
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Plumping Shampoo

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder