Tempo Chusteczki higieniczne Mini Pack, 45 szt.

Miękkie i wytrzymałe, idealne w podróży

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(0,20 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 45 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Kompaktowy format mini, idealny w podróży
  • Miękka powierzchnia i 4 warstwy
  • Wytrzymałe i odporne na pranie w pralce

Kupowane często z Pampers Pieluchy Premium Protection - Rozmiar 4, 174 szt.

Tempo Chusteczki higieniczne Mini Pack, 45 szt. 8,99 zł (0,20 zł / szt.)
Pampers Pieluchy Premium Protection - Rozmiar 4, 174 szt. 297,00 zł (1,71 zł / szt.)
Cena całkowita: 305,99 zł
Opis

Chusteczki higieniczne Mini Pack marki Tempo mają miękką powierzchnię i zapewniają przyjemne uczucie na skórze. Bez problemu mieszczą się w kieszeni lub torebce i są praktycznym rozwiązaniem w podróży.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Kompaktowy format mini: Bez problemu mieści się w kieszeni lub torebce.
  • Cztery warstwy: Zapewniają wysoką odporność na rozrywanie i chronią przed przedmuchaniem podczas wydmuchiwania nosa.
  • Odporne na pranie w pralce: Pozostają nienaruszone nawet po przypadkowym wypraniu.
  • Delikatna powierzchnia: Zapewnia przyjemne uczucie na skórze podczas użytkowania.

Nr art.: MUE-83034203
Zawartość: 45 szt.
EAN: 7322540788006
Numer producenta: 83034203
Marki: Tempo
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Essity Germany GmbH, Sandhofer Strasse 176, 68305, Mannheim, Niemcy, www.essity.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tempo Chusteczki higieniczne Mini Pack

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder