House of Ida Warg Beauty Plumping Conditioner, 250 ml

Odżywka zapewniająca pełniejszy wygląd, gęstość i większą objętość

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do cienkich i delikatnych włosów
  • Z proteinami pszenicy i peptydami
  • Głęboko nawilża włosy

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Plumping Conditioner, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 133,00 zł
Opis

Plumping Conditioner marki House of Ida Warg Beauty to odżywka, która nadaje włosom dodatkową objętość, pełniejszy wygląd i wrażenie większej gęstości. Formuła sprawia, że włosy są wyczuwalnie bardziej pełne.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Większa objętość: Nadaje włosom wyczuwalną pełnię i efekt większej gęstości.
  • Głęboka pielęgnacja: Zawiera hydrolizowane proteiny pszenicy, które pomagają zatrzymywać nawilżenie głęboko we włóknie włosa.
  • Z peptydami: Zapewnia efekt pełniejszych włosów.

Nr art.: MUE-23036
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775507
Numer producenta: 23036
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy cienkie
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Plumping Conditioner