House of Ida Warg Beauty Moisture Mask, 300 ml

Intensywne nawilżenie i odżywienie włosów

Nowość w sklepie!

69,00 zł

(230,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do puszących się, suchych i łamliwych włosów
  • O zapachu fudge i wanilii
  • Wzmacnia zniszczone włosy dzięki masłu shea

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Mask, 300 ml 69,00 zł (230,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 142,00 zł
Opis

Moisture Mask marki House of Ida Warg Beauty to intensywnie nawilżająca i bogata w składniki odżywcze maska do puszących się, suchych i łamliwych włosów.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja suchych włosów: Opracowana specjalnie do puszących się, suchych i łamliwych włosów.
  • Wzmocnienie dzięki masłu shea: Zawiera masło shea, które pomaga długotrwale wzmacniać zniszczone włosy.
  • Nawilżenie: Wzbogacona o olej z marakui oraz Sodium PCA o działaniu nawilżającym.
  • Przyjemny zapach: Ma słodki zapach fudge i wanilii.
  • Wegańska formuła: Jest w 100% wegańska.

Nr art.: MUE-23028
Zawartość: 300 ml
EAN: 7340074775385
Numer producenta: 23028
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy suche
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Moisture Mask

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder