House of Ida Warg Beauty Leave in Conditioner Spray, 150 ml

Ułatwiający rozczesywanie spray pielęgnacyjny dla miękkich i gładkich włosów

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(306,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do puszących się włosów
  • Nawilża i pomaga ujarzmić włosy
  • Z prowitaminą B5, aloesem i proteinami

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Leave in Conditioner Spray, 150 ml 45,99 zł (306,60 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 118,99 zł
Opis

Leave in Conditioner Spray marki House of Ida Warg Beauty to bezspłukiwany spray pielęgnacyjny ułatwiający rozczesywanie, który pomaga ujarzmić puszące się włosy i intensywnie je nawilża.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Ułatwia rozczesywanie: Spray pielęgnacyjny poprawia podatność włosów na rozczesywanie.
  • Działanie przeciw puszeniu: Skutecznie pomaga ujarzmić puszące się włosy.
  • Nawilżenie: Dostarcza włosom cennego nawilżenia.
  • Pielęgnująca formuła: Wzbogacona o prowitaminę B5, aloes i hydrolizowane proteiny pszenicy.

Nr art.: MUE-23100
Zawartość: 150 ml
EAN: 7350127611669
Numer producenta: 23100
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Methylpropanediol, Isopropyl Myristate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Panthenol, Hydrolized Wheat Protein, Glycerin, Maltodextrin/Vp Copolymer, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Peel Oil, Citrus Bergamia Fruit Oil, Trideceth-6, Lactic Acid, Leuconostoc/ Radish Root Ferment Filtrate, Propoxytetramethyl Piperidinyl Dimethicone, Behenamidopropyl Dimethylamine, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum, Linalool, Limonene, Geraniol, Coumarin, Hydroxy Citronellal, Pinene, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Citrus Lemon Peel Oil, Trans-Rose Ketone-1, Linalyl Acetate, Dimethyl Phenethyl Acetate, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Terpineol, Beta-Caryophyllene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Geranyl Acetate, Benzaldehyde, Alpha-Terpinene, Terpinolene, Vanillin

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Leave in Conditioner Spray