Head & Shoulders Szampon Sensitive z aloesem, 250 ml

Niezawodna ochrona przed łupieżem i uczucie czystych włosów

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej skóry głowy
  • Z aloesem i piroktonem olaminy
  • Ochrona przed łupieżem i pielęgnacja

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Szampon Sensitive z aloesem, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 83,99 zł
Opis

Szampon Sensitive z aloesem marki Head & Shoulders to płynny szampon do wrażliwej skóry głowy, odpowiedni do codziennego stosowania. Formuła z piroktonem olaminy pielęgnuje skórę głowy i pozostawia uczucie czystości.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do wrażliwej skóry głowy: Pielęgnuje skórę głowy i nadaje się do codziennego stosowania.
  • Skuteczna formuła: Zawiera aloes i pirokton olaminy.
  • Ochrona przed łupieżem: Przy regularnym stosowaniu zapewnia do 100% ochrony przed łupieżem.
  • Wielokierunkowe działanie: Pomaga usuwać łupież już od pierwszego mycia, zwalcza nadmiar sebum i swędzenie związane z łupieżem oraz pomaga zapobiegać jego nawrotom.

Nr art.: MUE-30222037
Zawartość: 250 ml
EAN: 8006530222037
Numer producenta: 30222037
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Szampon Sensitive z aloesem