Head & Shoulders Szampon Clarify & Shine, 800 ml

Delikatne oczyszczanie i świeże uczucie podczas codziennego mycia włosów

Nowość w sklepie!

55,00 zł

(68,75 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 800 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry głowy ze skłonnością do łupieżu
  • Delikatne oczyszczanie z octem jabłkowym
  • Praktyczna pompka ułatwiająca dozowanie

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Szampon Clarify & Shine, 800 ml 55,00 zł (68,75 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 119,00 zł
Opis

Szampon Clarify & Shine marki Head & Shoulders jest przeznaczony do codziennego mycia włosów przy skórze głowy ze skłonnością do łupieżu. Delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń, pozostawiając uczucie czystości.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Delikatne oczyszczanie: Usuwa zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy oraz pozostawia uczucie czystości.
  • Formuła z octem jabłkowym: Zawiera ocet jabłkowy i pirokton olaminy w formule o zrównoważonym pH.
  • Praktyczna pompka: Umożliwia wygodne i precyzyjne dozowanie podczas stosowania.
  • Świeży zapach jabłka: Nadaje włosom przyjemny, świeży zapach podczas mycia.
  • Do każdego rodzaju skóry głowy: Odpowiedni dla kobiet i mężczyzn ze skórą głowy ze skłonnością do łupieżu.

Nr art.: MUE-16709750
Zawartość: 800 ml
EAN: 8700216709750
Numer producenta: 16709750
Marki: Head & Shoulders
Rodzaj włosów: włosy z łupieżem
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Parfum, Citric Acid, Piroctone Olamine, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dimethiconol, Dimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Tetrasodium Edta, Tea-Dodecylbenzenesulfonate, Sodium Hydroxyde, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Trideceth-10, Maltodextrin, Acetic Acid (Essigsäure), Apple Cider Vinegar, CI 19140, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Triethylene Glycol, CI 17200

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Szampon Clarify & Shine

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder