Dove Raspberry Rendezvous - krem pod prysznic, 225 ml

Jedwabiście miękka skóra i ochrona przed przesuszeniem

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(75,51 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 5 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 6 października

Właściwości i zalety

  • Odpowiedni do skóry suchej
  • Zapach maliny i róży
  • Bez siarczanu SLES

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Raspberry Rendezvous - krem pod prysznic, 225 ml 16,99 zł (75,51 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Raspberry Rendezvous - krem pod prysznic marki Dove jest przeznaczony do skóry suchej, którą delikatnie oczyszcza i pomaga chronić przed przesuszeniem.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Ochrona przed przesuszeniem: Nawilża skórę i pomaga chronić ją przed utratą wilgoci.
  • Jedwabiście miękka skóra: Zawiera krople MicroMoisture, które wspierają gładkość skóry i pomagają zachować jej miękkość do 24 godzin.
  • Owocowy zapach: Łączy nuty maliny i róży.
  • Składniki myjące pochodzenia roślinnego: Delikatna formuła bez siarczanu SLES zawiera składniki nawilżające pochodzenia roślinnego.
  • Opakowanie i formuła: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiet), a formuła jest biodegradowalna w maksymalnie 98% zgodnie z metodami OECD.

Nr art.: MUE-T187141
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181871375
Numer producenta: T187141
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Raspberry Rendezvous - krem pod prysznic