Head & Shoulders Pro-Expert 7w1 – szampon przeciwłupieżowy, 250 ml

Dokładne oczyszczanie i pielęgnacja włosów oraz skóry głowy

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(91,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Z kofeiną i dokładnym oczyszczaniem
  • Do 72 godzin ochrony przed łupieżem

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Pro-Expert 7w1 – szampon przeciwłupieżowy, 250 ml 22,99 zł (91,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy Pro-Expert 7w1 marki Head & Shoulders zapewnia dokładne oczyszczanie i pielęgnację włosów oraz skóry głowy i nadaje się do codziennego stosowania. Formuła z kofeiną oczyszcza pory skóry głowy i pozostawia włosy czyste oraz zadbane.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Długotrwała ochrona: Zapewnia do 72 godzin ochrony przed łupieżem, swędzeniem i suchością.
  • Formuła z kofeiną: Oczyszcza pory skóry głowy i pomaga zachować jej równowagę.
  • Ukierunkowane działanie: Działa bezpośrednio na przyczynę łupieżu.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo się rozprowadza, pieni i spłukuje.
  • Kompleksowa pielęgnacja: Łączy dokładne oczyszczanie z właściwościami pielęgnującymi włosy i skórę głowy.

Nr art.: MUE-16301749
Zawartość: 250 ml
EAN: 8700216301749
Numer producenta: 16301749
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Pro-Expert 7w1 – szampon przeciwłupieżowy