Head & Shoulders DERMAXPRO – nawilżające serum bez spłukiwania do skóry głowy, 145 ml

Intensywne nawilżenie i pielęgnacja skóry głowy

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(193,03 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 145 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Specjalnie do skóry głowy
  • Z niacynamidem i ceramidami
  • Formuła bez spłukiwania

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO – nawilżające serum bez spłukiwania do skóry głowy, 145 ml 27,99 zł (193,03 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 65,98 zł
Opis

Nawilżające serum bez spłukiwania DERMAXPRO marki Head & Shoulders to serum opracowane specjalnie do pielęgnacji skóry głowy. Nawilża skórę głowy i wspiera zadbany wygląd włosów oraz skóry głowy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Specjalistyczna pielęgnacja skóry głowy: Opracowane specjalnie z myślą o ukierunkowanej pielęgnacji skóry głowy.
  • Działanie nawilżające: Dostarcza skórze głowy bezpośredniej pielęgnacji nawilżającej.
  • Wartościowe składniki: Formuła z piroktonem olaminy, kofeiną, pantenolem, niacynamidem i ceramidami.
  • Formuła bez spłukiwania: Pozostaje na włosach i skórze głowy bez konieczności spłukiwania.
  • Łatwe dozowanie: Aplikator umożliwia precyzyjne i wygodne stosowanie.

Sposób użycia: Nakładać aplikatorem bezpośrednio i precyzyjnie na skórę głowy, nie spłukiwać.


Nr art.: MUE-16495981
Zawartość: 145 ml
EAN: 8700216495981
Numer producenta: 16495981
Marki: Head & Shoulders
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO – nawilżające serum bez spłukiwania do skóry głowy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder