Head & Shoulders DERMAXPRO – balsam nawilżający, 145 ml

Intensywne nawilżenie skóry głowy

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(193,03 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 145 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Odpowiedni do wrażliwej skóry głowy
  • Z ceramidami i lekką formułą
  • Bez silikonów i barwników

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO – balsam nawilżający, 145 ml 27,99 zł (193,03 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 65,98 zł
Opis

Balsam DERMAXPRO Pure Scalp Hydrator marki Head & Shoulders to pielęgnująca maska do skóry głowy opracowana specjalnie z myślą o zwalczaniu suchości bezpośrednio u nasady. Lekka formuła zwiększa poziom nawilżenia skóry głowy nawet do 72 godzin i nadaje się do codziennego stosowania oraz do wrażliwej skóry głowy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Intensywna pielęgnacja: Zapewnia długotrwałe nawilżenie i pomaga zwalczać suchość bezpośrednio u nasady.
  • Pielęgnujący kompleks ceramidów: Formuła z ceramidami pomaga wyraźnie poprawić poziom nawilżenia skóry głowy.
  • Łagodna formuła: Nie zawiera siarczanowych substancji myjących, silikonów ani barwników, dzięki czemu jest szczególnie delikatna dla wrażliwej skóry głowy.
  • Lekkie uczucie: Delikatnie się wchłania i pozostawia przyjemne, nieobciążające uczucie na skórze głowy.

Sposób użycia: Nakładać bezpośrednio na suche partie skóry głowy przed lub po zastosowaniu szamponu i odżywki, a następnie dokładnie spłukać.


Nr art.: MUE-30099127
Zawartość: 145 ml
EAN: 8006530099127
Numer producenta: 30099127
Marki: Head & Shoulders
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO – balsam nawilżający