Hansaplast Zestaw plastrów pierwszej pomocy, 20 szt.

Wszechstronny i praktyczny wybór plastrów

18,99 zł

(0,95 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 szt.

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla każdego typu skóry
  • Różne rozmiary i rodzaje
  • Bez lateksu i odpowiednie na co dzień

Kupowane często z Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml

Hansaplast Zestaw plastrów pierwszej pomocy, 20 szt. 18,99 zł (0,95 zł / szt.)
Hansaplast Krem intensywnie redukujący zrogowacenia, 75 ml 45,99 zł (613,20 zł / l)
Cena całkowita: 64,98 zł
Opis

Ten zestaw oferuje praktyczny wybór 20 różnych plastrów, dzięki czemu będziesz doskonale przygotowany(-a) na drobne codzienne urazy. Zawiera różne warianty, takie jak Sensitive, Universal czy Fingerstrips, w tym także opcje wodoodporne dostosowane do różnych potrzeb. Wszystkie dołączone plastry są bezlateksowe i mogą pomóc w bezpiecznym oraz elastycznym zabezpieczeniu niewielkich ran w każdej sytuacji.

Nr art.: MUE-48634-00000-40
Zawartość: 20 szt.
EAN: 4005800279096
Numer producenta: 48634-00000-40
Marki: Hansaplast
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Wodoodporny, Oddychający
Bez: Lateksu
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Beiersdorf AG, Unnastraße 48, 20245, Hamburg, Niemcy, www.beiersdorf.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Hansaplast Zestaw plastrów pierwszej pomocy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder