GUHL Blond - blask i pielęgnacja 2w1 - kuracja i odżywka, 200 ml

Wszechstronna pielęgnacja dla pełnego blasku i wzmocnienia włosów

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(124,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów blond
  • Miękkie włosy i blask
  • Formuła bez silikonów

Kupowane często z GUHL Szampon do włosów Blond - Glanz & Pflege, 250 ml

GUHL Blond - blask i pielęgnacja 2w1 - kuracja i odżywka, 200 ml 24,99 zł (124,95 zł / l)
GUHL Szampon do włosów Blond - Glanz & Pflege, 250 ml 22,99 zł (91,96 zł / l)
Cena całkowita: 47,98 zł
Opis

Blond - blask i pielęgnacja 2w1 - kuracja i odżywka marki GUHL to odżywka w płynnej formie do naturalnych, farbowanych lub rozjaśnianych włosów blond, która pozostawia włosy miękkie i wspiera ich pełen blask.

Najważniejsze zalety:

  • Wszechstronne zastosowanie: W zależności od potrzeb można stosować jako codzienną odżywkę lub kurację.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera rumianek oraz wzmacniające proteiny, które pomagają wzmocnić włosy od wewnątrz.
  • Lekka pielęgnacja: Nie obciąża włosów i nie zawiera silikonów.
  • Świeży zapach: Łączy orzeźwiające nuty bergamotki z delikatnymi akcentami kwiatowymi.

Nr art.: MUE-70380
Zawartość: 200 ml
EAN: 4072600703809
Numer producenta: 70380
Marki: GUHL
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GUHL IKEBANA GMBH, A KAO GROUP COMPANY, Pfungstädter Straße 98, 64297, Darmstadt, Niemcy, www.guhl.com/de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GUHL Blond - blask i pielęgnacja 2w1 - kuracja i odżywka

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder