GUHL Blask i skóra głowy - szampon, 150 ml

Łagodne oczyszczanie i promienny wygląd włosów każdego dnia

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów normalnych
  • Z witaminą C i niacynamidem
  • Bez silikonów

Kupowane często z GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml

GUHL Blask i skóra głowy - szampon, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Blask i skóra głowy - szampon marki GUHL to szampon w płynnej formie do włosów normalnych, odpowiedni do codziennego stosowania. Nadaje włosom promienny wygląd i pozostawia je zadbane, a jednocześnie jest łagodny dla skóry głowy.

Najważniejsze zalety:

  • Delikatna pielęgnacja: Jest łagodny dla skóry głowy i dopasowany do jej pH.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera witaminę C i niacynamid, które wspierają zadbany wygląd włosów.
  • Bez silikonów: Nie zawiera silikonów ani składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Łatwe stosowanie: Tworzy bogatą pianę, którą łatwo rozprowadzić na mokrych włosach i spłukać.

Nr art.: MUE-70430
Zawartość: 150 ml
EAN: 4072600704301
Numer producenta: 70430
Marki: GUHL
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GUHL IKEBANA GMBH, A KAO GROUP COMPANY, Pfungstädter Straße 98, 64297, Darmstadt, Niemcy, www.guhl.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GUHL Blask i skóra głowy - szampon