Gillette Satin Care - żel do golenia, 200 ml

Delikatny poślizg i gładka skóra podczas golenia

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(84,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Odpowiedni do skóry suchej
  • Z olejem arganowym i kremową pianą
  • Pomaga chronić przed zacięciami

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Satin Care - żel do golenia, 200 ml 16,99 zł (84,95 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 110,99 zł
Opis

Satin Care - żel do golenia marki Gillette jest odpowiedni do skóry suchej i wspiera delikatne golenie. Nawilżająca formuła z olejem arganowym pomaga ograniczyć przesuszenie i pozostawia skórę aksamitnie gładką.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry suchej: Formuła została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry.
  • Delikatny poślizg: Kremowa piana ułatwia płynne prowadzenie ostrza i pomaga ograniczyć ryzyko zacięć oraz podrażnień.
  • Nawilżająca formuła: Zawiera olej arganowy i pomaga ograniczyć przesuszenie skóry.
  • Aksamitne wykończenie: Pozostawia skórę wyjątkowo miękką i gładką.
  • Odporne na rdzę opakowanie: Pomaga zapobiegać powstawaniu śladów rdzy pod prysznicem.

Nr art.: MUE-16957557
Zawartość: 200 ml
EAN: 8700216957557
Numer producenta: 16957557
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isopentane, Glyceryl Oleate, Stearic Acid, Isobutan, Parfum, Sorbit, Hydroxyethyl Cellulose, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexamethylindanopyran, Linalool, Dimethyl Phenethyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Geranyl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Satin Care - żel do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder