Gillette Classic Original - pianka do golenia, 250 ml

Szybkie i łatwe golenie z ochroną przed podrażnieniami

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(55,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Zapach Original i piankowa konsystencja
  • Formuła Comfort Glide pomaga chronić skórę

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Classic Original - pianka do golenia, 250 ml 13,99 zł (55,96 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 107,99 zł
Opis

Classic Original - pianka do golenia marki Gillette została opracowana dla mężczyzn, aby zapewnić szybkie i łatwe golenie. Piankowa konsystencja wspiera gładki poślizg ostrza, pomaga chronić skórę i łatwo się spłukuje.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Szybkie golenie: Umożliwia prostą i sprawną aplikację.
  • Formuła Comfort Glide: Wspiera płynne i dokładne prowadzenie ostrza po skórze.
  • Ochrona przed podrażnieniami: Pomaga ograniczyć ryzyko podrażnień, zacięć, pieczenia i szczypania.
  • Mniejsze tarcie: Pomaga ograniczyć ciągnięcie i szarpanie podczas golenia.
  • Klasyczna konsystencja: Łatwo tworzy pianę i pozostawia charakterystyczny zapach Original.

Nr art.: MUE-30159050
Zawartość: 250 ml
EAN: 8006530159050
Numer producenta: 30159050
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Classic Original - pianka do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder