Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml

Wyrób medyczny do codziennej pielęgnacji i nawilżania dziąseł

Nowość w sklepie!

79,00 zł

(526,67 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Równomierna warstwa ochronna w jamie ustnej
  • Do codziennej higieny i pielęgnacji dziąseł
  • Wegański, bez glutenu i cukru

Kupowane często z Gengigel Pasta do zębów, 75 ml

Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej, 150 ml 79,00 zł (526,67 zł / l)
Gengigel Pasta do zębów, 75 ml 37,99 zł (506,53 zł / l)
Cena całkowita: 116,99 zł
Opis

Kompleksową pielęgnację jamy ustnej zapewnia Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej jako skuteczne uzupełnienie codziennej higieny jamy ustnej.

Najważniejsze cechy produktu:

  • Tworzy warstwę ochronną na dziąsłach
  • Idealny do codziennej pielęgnacji i odświeżania
  • Wegański, bez cukru i bez glutenu

Sposób użycia:

Wlej potrzebną ilość płynu do płukania jamy ustnej do dołączonego kubeczka miarowego. Dokładnie płucz jamę ustną przez około 1 do 2 minut, a następnie wypluj płyn. W ramach regularnej pielęgnacji stosuj płyn 2 do 3 razy dziennie. W przypadku podrażnionych dziąseł zaleca się stosowanie 3 do 5 razy dziennie przez okres 3 do 4 tygodni.

Wskazówki i przeciwwskazania:

  • Zawiera alkohol.

Szczegółowy opis produktu:

Zdrowe dziąsła są podstawą dobrego samopoczucia w jamie ustnej. Ten płyn do płukania równomiernie pokrywa całą błonę śluzową jamy ustnej i wspiera strukturę tkanek. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego dziąsła są intensywnie nawilżane i pielęgnowane, co jest szczególnie przyjemne po szczotkowaniu zębów.

Płynna konsystencja bez problemu dociera również do tych obszarów jamy ustnej, do których trudno dotrzeć szczoteczką do zębów. Formuła jest wegańska i nie zawiera cukru, glutenu ani laktozy. Bez trudu wpisuje się w codzienną rutynę pielęgnacyjną i pomaga utrzymać elastyczność tkanek w jamie ustnej.


Nr art.: XVA-MED-2586872
Zawartość: 150 ml
EAN: 3831061014159
Numer producenta: 2586872
Marki: Gengigel
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Alkoholu, Glutenu, Laktozy, Dodatek cukru
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

0,025 % Sodium Hyaluronate, Xylit

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Medis GmbH, Campus 21, Europaring F15, 2345, Brunn am Gebirge, Austria, office@medisaustria.at, defendyl.at/at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gengigel Płyn do płukania jamy ustnej