Fewa Płyn do prania czarnych tkanin, 2,75 l

Delikatna pielęgnacja i odświeżenie kolorów ciemnych tkanin

Nowość w sklepie!

72,00 zł

(26,18 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2,75 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich ciemnych tkanin
  • Delikatne czyszczenie i odświeżenie koloru
  • Wstępnie dozowane kapsułki z rozpuszczalną otoczką

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Płyn do prania czarnych tkanin, 2,75 l 72,00 zł (26,18 zł / l)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Płyn do prania czarnych tkanin marki Fewa ma postać wstępnie dozowanych kapsułek przeznaczonych do wszystkich ciemnych tekstyliów. Delikatnie czyści, odświeża ciemne kolory i włókna oraz ułatwia dozowanie detergentu podczas prania.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do ciemnych tkanin: Specjalnie opracowany do pielęgnacji wszystkich ciemnych ubrań.
  • Delikatne czyszczenie: Łagodnie czyści pranie oraz odświeża kolory i włókna.
  • Praktyczne kapsułki: Wstępnie dozowane porcje z otoczką w 100% rozpuszczalną w wodzie i biodegradowalną.
  • Biodegradowalna formuła: Składa się w ponad 90% z biodegradowalnych składników organicznych zgodnie z metodami OECD 301/302.

Nr art.: MUE-2960655
Zawartość: 2,75 l
EAN: 9000101811193
Numer producenta: 2960655
Marki: Fewa
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fewa Płyn do prania czarnych tkanin

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder