Fa Sensual Violet Leaves Passion - dezodorant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona dezodorantu i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(59,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Formuła przyjazna dla skóry
  • Zmysłowy zapach i uczucie świeżości
  • Ochrona do 48 godzin bez aluminium

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Sensual Violet Leaves Passion - dezodorant w sprayu, 150 ml 8,99 zł (59,93 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 17,98 zł
Opis

Sensual Violet Leaves Passion - dezodorant w sprayu marki Fa zapewnia długotrwałe uczucie świeżości i przyjemne uczucie zadbanej skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Zapewnia ochronę do 48 godzin bez soli aluminium.
  • Zmysłowy zapach: Zachwyca kompozycją fiołka, konwalii i białego piżma.
  • Bez śladów: Nie pozostawia białych śladów na ubraniach.
  • Wegańska formuła: Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Formuła przyjazna dla skóry: Pomaga zapewnić przyjemne uczucie na skórze i jest łatwa w aplikacji.

Nr art.: MUE-FDPU2
Zawartość: 150 ml
EAN: 4015100863710
Numer producenta: FDPU2
Marki: Fa
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Sensual Violet Leaves Passion - dezodorant w sprayu