Fa Relaxing Luxurious Viola - krem pod prysznic, 250 ml

Łagodna pielęgnacja i odświeżający prysznic na co dzień

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(39,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet
  • Różowy fiołek, borówka i piżmo
  • Wegańska i łagodna formuła

Kupowane często z Duchesse Jednorazowa myjka Sensitive, 50 szt.

Fa Relaxing Luxurious Viola - krem pod prysznic, 250 ml 9,99 zł (39,96 zł / l)
Duchesse Jednorazowa myjka Sensitive, 50 szt. 10,13 zł (0,20 zł / szt.)
Cena całkowita: 20,12 zł
Opis

Relaxing Luxurious Viola - krem pod prysznic marki Fa jest przeznaczony dla kobiet i do codziennej pielęgnacji skóry. Łagodna formuła zapewnia odświeżające doznania podczas kąpieli.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Łagodna formuła: Zapewnia delikatną pielęgnację odpowiednią do codziennego stosowania.
  • Relaksujący zapach: Łączy nuty różowego fiołka, borówki i piżma.
  • Wegańska formuła: Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Opakowanie nadające się do recyklingu: Korpus butelki jest wykonany w 100% z materiału pochodzącego z recyklingu i nadaje się do recyklingu.

Nr art.: MUE-3016337
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100864151
Numer producenta: 3016337
Marki: Fa
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Glyceryl Laurate, Glycol Distearate, Laureth-4, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Hydrogenated Castor Oil, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalyl Acetate, Terpineol, Citronellol, Limonene, Pogostemon Cablin Oil, Sodium Benzoate, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1)

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Relaxing Luxurious Viola - krem pod prysznic