Fa Passion Fruit - dezodorant roll-on, 50 ml

Niezawodna ochrona przed poceniem i uczucie świeżości na skórze

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(259,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Formuła przyjazna dla skóry
  • Zapach marakui i kokosa
  • Ochrona przed poceniem do 48 godzin

Kupowane często z Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml

Fa Passion Fruit - dezodorant roll-on, 50 ml 12,99 zł (259,80 zł / l)
Fa Żel pod prysznic Sport, 250 ml 8,99 zł (35,96 zł / l)
Cena całkowita: 21,98 zł
Opis

Passion Fruit - dezodorant roll-on marki Fa to antyperspirant, który zapewnia niezawodną ochronę przed poceniem i pozostawia uczucie świeżości na skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Ochrona do 48 godzin: Zapewnia długotrwałą ochronę przed poceniem.
  • Formuła przyjazna dla skóry: Jest delikatna dla skóry podczas codziennego stosowania.
  • Owocowy zapach: Pozostawia przyjemny aromat marakui i wody kokosowej.

Nr art.: MUE-2935050
Zawartość: 50 ml
EAN: 9000101726657
Numer producenta: 2935050
Marki: Fa
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Passion Fruit - dezodorant roll-on

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder