Fa Men Spicy Bergamot - żel pod prysznic 2 w 1 do ciała i włosów, 400 ml

Skuteczne oczyszczanie ciała i włosów

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(44,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Specjalnie do męskiej skóry
  • Korzenny i odświeżający zapach
  • Praktyczne oczyszczanie 2 w 1

Kupowane często z Fa Dezodorant w sprayu Divine Moments, 150 ml

Fa Men Spicy Bergamot - żel pod prysznic 2 w 1 do ciała i włosów, 400 ml 17,99 zł (44,98 zł / l)
Fa Dezodorant w sprayu Divine Moments, 150 ml 10,99 zł (73,27 zł / l)
Cena całkowita: 28,98 zł
Opis

Men Spicy Bergamot - żel pod prysznic 2 w 1 do ciała i włosów marki Fa zapewnia praktyczne oczyszczanie ciała i włosów, dostosowane do potrzeb męskiej skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnacja 2 w 1: Praktyczne oczyszczanie ciała i włosów w jednym produkcie.
  • Specjalnie do męskiej skóry: Formuła dostosowana do potrzeb męskiej skóry.
  • Korzenny zapach: Pozostawia odświeżający aromat bergamotki.
  • Pobudzające uczucie: Zapewnia uczucie czystości i świeżości.

Nr art.: MUE-2901411
Zawartość: 400 ml
EAN: 9000101720679
Numer producenta: 2901411
Marki: Fa
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glyceryl Laurate, Parfum, Benzophenone-4, Tetrasodium Edta, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, CI 47005, CI 42090 (Blue 1)

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fa Men Spicy Bergamot - żel pod prysznic 2 w 1 do ciała i włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder