Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla uczucia czystej i zadbanej skóry

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny

Dostawa do piątek, 2 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do środa do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Tropikalny zapach kokosa i masła shea
  • pH neutralne dla skóry i bez mikroplastiku

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 34,98 zł
Opis

Żel pod prysznic - kokos i masło shea marki Duschdas delikatnie oczyszcza ciało i nadaje się do codziennego stosowania. Kremowa konsystencja łatwo się pieni i spłukuje, pozostawiając skórę czystą i zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Egzotyczny zapach: Łączy tropikalne nuty kokosa i masła shea z delikatnym akcentem wanilii.
  • Formuła o pH neutralnym dla skóry: Nie zawiera mikroplastiku i jest biodegradowalna w 99%.
  • Pielęgnujący składnik: Formuła zawiera masło shea.
  • Praktyczny design: Butelka ustawiana nakrętką w dół ułatwia dozowanie.
  • Przemyślane opakowanie: Nadaje się do ponownego napełniania i jest wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety).

Nr art.: MUE-T140030
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181400254
Numer producenta: T140030
Marki: Duschdas
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea