Duschdas Żel pod prysznic - limonka i mięta, 225 ml

Uczucie czystej skóry i pobudzająca świeżość na co dzień

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Z limonką i miętą
  • Formuła bez mikroplastiku

Kupowane często z Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml

Duschdas Żel pod prysznic - limonka i mięta, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Cena całkowita: 19,98 zł
Opis

Żel pod prysznic - limonka i mięta marki Duschdas jest przeznaczony do codziennego oczyszczania ciała i pozostawia skórę czystą oraz zadbaną. Świeża kompozycja zapachowa limonki i mięty zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Świeży zapach: Kompozycja limonki i mięty zapewnia długotrwałe uczucie świeżości.
  • Delikatna formuła: Formuła o pH neutralnym dla skóry pozostawia uczucie czystości i zadbanej skóry.
  • Praktyczne stosowanie: Butelka ustawiana nakrętką w dół ułatwia dozowanie, a żel łatwo rozprowadza się po ciele i spłukuje.

Nr art.: MUE-T133422
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181334108
Numer producenta: T133422
Marki: Duschdas
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic - limonka i mięta