Duschdas Żel pod prysznic - cytryna i rozmaryn 225 ml, 225 ml

Pobudzające oczyszczanie ciała i uczucie czystej skóry

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego stosowania
  • Zapach cytryny i rozmarynu
  • Delikatnie oczyszcza skórę

Kupowane często z Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml

Duschdas Żel pod prysznic - cytryna i rozmaryn 225 ml, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Duschdas Żel pod prysznic - kokos i masło shea, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
Cena całkowita: 19,98 zł
Opis

Żel pod prysznic - cytryna i rozmaryn 225 ml marki Duschdas delikatnie oczyszcza skórę i nadaje się do codziennego stosowania. Pozostawia uczucie czystej i zadbanej skóry oraz pobudzający, owocowy zapach.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza skórę i pozostawia ją zadbaną.
  • Świeży zapach: Pozostawia pobudzający, owocowy zapach cytryny i rozmarynu do 12 godzin.
  • pH neutralne dla skóry: Formuła została dopasowana do potrzeb skóry.
  • Praktyczne stosowanie: Butelka ustawiana nakrętką w dół ułatwia nabieranie produktu.

Nr art.: MUE-T133426
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181334122
Numer producenta: T133426
Marki: Duschdas
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic - cytryna i rozmaryn 225 ml