Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - sport, 450 ml

Pobudzające oczyszczanie całego ciała na aktywny dzień

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(37,76 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 450 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Intensywnie świeży cytrusowy zapach
  • Formuła z 0% mikroplastiku

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - sport, 450 ml 16,99 zł (37,76 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 46,98 zł
Opis

Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - sport marki Duschdas to praktyczny produkt do codziennego oczyszczania ciała, twarzy i włosów. Formuła zapewnia uczucie świeżości i pozostawia skórę czystą.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Oczyszczanie 3 w 1: Praktyczne połączenie żelu pod prysznic i szamponu do ciała, twarzy i włosów.
  • Świeży zapach: Pozostawia intensywnie świeży cytrusowy aromat.
  • Delikatna pielęgnacja: Formuła o pH neutralnym dla skóry nadaje się do codziennego stosowania.
  • Bez mikroplastiku: Formuła zawiera 0% mikroplastiku.
  • Łatwe stosowanie: Konsystencja łatwo się rozprowadza i szybko spłukuje.

Nr art.: MUE-T133131
Zawartość: 450 ml
EAN: 8720181331244
Numer producenta: T133131
Marki: Duschdas

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 XXL - sport