Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 - sport, 225 ml

Praktyczne oczyszczanie całego ciała do codziennego stosowania

Nowość w sklepie!

9,99 zł

(44,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciała, twarzy i włosów
  • Pobudzający cytrusowy zapach
  • Formuła o pH neutralnym dla skóry

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 - sport, 225 ml 9,99 zł (44,40 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 39,98 zł
Opis

Żel pod prysznic 3 w 1 - sport marki Duschdas zapewnia praktyczne, codzienne oczyszczanie ciała, twarzy i włosów. Po kąpieli pozostawia przyjemne uczucie świeżości.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Oczyszczanie 3 w 1: Odpowiedni do ciała, twarzy i włosów.
  • Pobudzający zapach: Cytrusowy aromat zapewnia uczucie świeżości.
  • pH neutralne dla skóry: Formuła została dopasowana do codziennej pielęgnacji.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo się pieni i spłukuje, a butelka ustawiana nakrętką w dół ułatwia dozowanie.
  • Opakowanie do ponownego napełniania: Butelka jest wykonana z materiału nadającego się do recyklingu.

Nr art.: MUE-T133462
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181334597
Numer producenta: T133462
Marki: Duschdas

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duschdas Żel pod prysznic 3 w 1 - sport