Durance Les Eternelles - żel pod prysznic, zmysłowe monoi, 200 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i pielęgnująca piana na każdy dzień

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(229,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennego oczyszczania ciała
  • Z delikatnym, egzotycznym zapachem
  • Kremowa i bogata piana

Kupowane często z Durance Les Eternelles - balsam do ciała, bawełna i piżmo, 250 ml

Durance Les Eternelles - żel pod prysznic, zmysłowe monoi, 200 ml 45,99 zł (229,95 zł / l)
Durance Les Eternelles - balsam do ciała, bawełna i piżmo, 250 ml 78,00 zł (312,00 zł / l)
Cena całkowita: 123,99 zł
Opis

Les Eternelles - żel pod prysznic, zmysłowe monoi marki Durance delikatnie oczyszcza skórę i pozostawia subtelny, egzotyczny zapach.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Bogate oczyszczanie: Tworzy kremową pianę podczas pielęgnacji ciała.
  • Roślinna baza: Zawarte substancje pieniące są pochodzenia roślinnego.
  • Praktyczne stosowanie: Funkcjonalna tubka umożliwia łatwą aplikację.

Nr art.: MUE-2473
Zawartość: 200 ml
EAN: 3287570024736
Numer producenta: 2473
Marki: Durance
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Francja, www.durance.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durance Les Eternelles - żel pod prysznic, zmysłowe monoi

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder