Durance Bukiet zapachowy - Serenity, opakowanie uzupełniające, 200 ml

Kompozycja zapachowa wspierająca odprężenie i jakość snu

Nowość w sklepie!

96,00 zł

(480,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Wkład uzupełniający do dyfuzora zapachowego
  • Nuty kwiatu pomarańczy i miodu
  • Z olejkiem eterycznym petitgrain

Kupowane często z Yankee Candle Home Inspiration - Świeca zapachowa w słoiku Vanilla Frosting, Large (538 g)

Durance Bukiet zapachowy - Serenity, opakowanie uzupełniające, 200 ml 96,00 zł (480,00 zł / l)
Yankee Candle Home Inspiration - Świeca zapachowa w słoiku Vanilla Frosting, Large (538 g) 92,00 zł (171,00 zł / kg)
Cena całkowita: 188,00 zł
Opis

Opakowanie uzupełniające do bukietu zapachowego Serenity marki Durance służy do uzupełniania dyfuzorów zapachowych. Oferuje kompozycję zapachową z nutami kwiatu pomarańczy, kwiatu lipy i jasnego miodu.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Subtelne nuty zapachowe: Zawiera nuty kwiatu pomarańczy, kwiatu lipy i jasnego miodu.
  • Olejek eteryczny: Wzbogacone olejkiem eterycznym petitgrain.
  • Opatentowana technologia: Wyprodukowane z wykorzystaniem opatentowanej technologii wspierającej jakość snu.

Nr art.: MUE-184550
Zawartość: 200 ml
EAN: 3287571845507
Numer producenta: 184550
Marki: Durance
Składniki (INCI)

Alcohol Denat, Parfum, Linalool, Geranyl Acetate, P-Anisyl Acetate, Tetrahydrolinalool, Coumarin

Informacje prawne
Producent: Durance Deutschland FBB Interieurs GmbH, Carl-Zeiss-Str. 3, 63755 , Alzenau, Francja, www.durance.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durance Bukiet zapachowy - Serenity, opakowanie uzupełniające