Duchesse Rękawiczki jednorazowe, 100 szt.

Higieniczna ochrona i łatwe stosowanie na co dzień

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(0,46 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do prac domowych i pielęgnacji
  • Bez pudru i lateksu
  • Praktyczne opakowanie z dozownikiem

Kupowane często z Duchesse MED dezodorant w sprayu neutralizujący zapachy, 200 ml

Duchesse Rękawiczki jednorazowe, 100 szt. 45,99 zł (0,46 zł / szt.)
Duchesse MED dezodorant w sprayu neutralizujący zapachy, 200 ml 13,99 zł (69,95 zł / l)
Cena całkowita: 59,98 zł
Opis

Rękawiczki jednorazowe są przeznaczone do higienicznego stosowania w domu lub podczas pielęgnacji. Idealnie nadają się do jednorazowego użytku i zapewniają niezawodną ochronę na co dzień.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wszechstronne zastosowanie: Idealne do higienicznego stosowania w domu lub podczas pielęgnacji.
  • Materiał przyjazny dla skóry: Bez pudru i lateksu, dlatego odpowiednie również dla osób o wrażliwej skórze.
  • Praktyczne użytkowanie: Umożliwiają łatwe i szybkie wyjmowanie z opakowania z dozownikiem.

Nr art.: MUE-S26050MUE2
Zawartość: 100 szt.
EAN: 2200245213076
Numer producenta: S26050MUE2
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Rękawiczki jednorazowe

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder