Duchesse Krem ochronno-pielęgnacyjny, 100 ml

Niezawodna ochrona i pielęgnacja podrażnionych partii skóry

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(259,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do podrażnionej i wymagającej skóry
  • Wspomaga regenerację
  • Bez substancji zapachowych i barwników

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Duchesse Krem ochronno-pielęgnacyjny, 100 ml 25,99 zł (259,90 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 40,98 zł
Opis

Krem ochronno-pielęgnacyjny jest przeznaczony do wymagających i podrażnionych partii skóry. Jego formuła wspiera regenerację skóry oraz jej funkcję barierową i chroni przed czynnikami zewnętrznymi.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnacja i ochrona: Tworzy na skórze warstwę ochronną i działa natłuszczająco.
  • Wybrane składniki: Zawiera cynk, alantoinę, glicerynę, wosk pszczeli i masło shea.
  • Bez dodatków: Nie zawiera substancji zapachowych ani barwników.
  • Specjalne zastosowanie: Nadaje się do profilaktyki odleżyn.

Sposób użycia: Nakładać kilka razy dziennie na oczyszczone partie skóry.


Nr art.: MUE-MU-627-001
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200293186438
Numer producenta: MU-627-001
Marki: Duchesse
Rodzaj skóry: skóra podrażniona
Informacje prawne
Producent: Dr. Schumacher GmbH, Am Roggenfeld 3, 34323 , Malsfeld, Niemcy, www.schumacher-online.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Krem ochronno-pielęgnacyjny