SWISS-O-PAR Suchy szampon Frotte, 200 ml

Szybkie odświeżenie i większa objętość bez użycia wody

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(94,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Szybkie odświeżenie włosów bez użycia wody
  • Nadaje włosom świeżość i objętość

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

SWISS-O-PAR Suchy szampon Frotte, 200 ml 18,99 zł (94,95 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 91,99 zł
Opis

Suchy szampon Frotte marki SWISS-O-PAR jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i umożliwia szybkie odświeżenie bez użycia wody. Nadaje włosom świeży, zadbany wygląd i większą objętość.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Bez użycia wody: Umożliwia szybkie odświeżenie włosów bez mycia wodą.
  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do każdego typu włosów.
  • Większa objętość: Nadaje włosom większą objętość i uczucie czystości.
  • Zachowuje fryzurę: Stylizacja pozostaje nienaruszona także po zastosowaniu.
  • Łatwa aplikacja: Wystarczy spryskać włosy, pozostawić na chwilę, wetrzeć i dokładnie wyczesać.

Nr art.: MUE-4571
Zawartość: 200 ml
EAN: 4104260045712
Numer producenta: 4571
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałożyć suchy szampon u nasady włosów. Wmasować po około 2 minutach. Na koniec rozczesz włosy i ułóż fryzurę.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Suchy szampon Frotte

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder