Duchesse diskret Pants Normal – majtki chłonne, rozmiar M, 11 szt.

Niezawodna ochrona i wysoki komfort noszenia

Nowość w sklepie!

33,99 zł

(3,09 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 11 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Przy średnim stopniu nietrzymania moczu
  • Z wbudowaną ochroną przed nieprzyjemnym zapachem
  • Odpowiednie również na noc

Kupowane często z ATTITUDE Furry Friends neutralizator zapachów, 227 g

Duchesse diskret Pants Normal – majtki chłonne, rozmiar M, 11 szt. 33,99 zł (3,09 zł / szt.)
ATTITUDE Furry Friends neutralizator zapachów, 227 g 33,99 zł (149,74 zł / kg)
Cena całkowita: 67,98 zł
Opis

Majtki chłonne diskret Pants Normal w rozmiarze M są przeznaczone dla kobiet i mężczyzn ze średnim stopniem nietrzymania moczu i zapewniają niezawodną ochronę na co dzień oraz w nocy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Przy średnim stopniu nietrzymania moczu: Zapewniają niezawodną ochronę przy średnim stopniu nietrzymania moczu i chłonność 500 ml.
  • Wysoki komfort: Zapewniają wygodę noszenia i są odpowiednie dla obwodu bioder 80–120 cm.
  • Wbudowana ochrona przed nieprzyjemnym zapachem: Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i suchości.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, również do stosowania w nocy.

Nr art.: MUE-95021582
Zawartość: 11 szt.
EAN: 4009408050408
Numer producenta: 95021582
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Curatex GmbH, Doktor-Hermann-Lindrath-Straße 23, 23812 , Wahlstedt, Niemcy, pelzgroup.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse diskret Pants Normal – majtki chłonne, rozmiar M

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder