GUHL Siła i objętość - szampon, 250 ml

Delikatne oczyszczanie i uczucie mocniejszych włosów

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(111,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do cienkich włosów
  • Z rozmarynem i kompleksem biotyny
  • Bez silikonów

Kupowane często z GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml

GUHL Siła i objętość - szampon, 250 ml 27,99 zł (111,96 zł / l)
GUHL Odżywka do włosów - głęboka odbudowa, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

Siła i objętość - szampon marki GUHL delikatnie oczyszcza cienkie włosy i sprawia, że wydają się mocniejsze. Formuła wspiera wzrost włosów i nadaje im zadbany wygląd już od nasady.

Najważniejsze zalety:

  • Do cienkich włosów: Opracowany specjalnie do delikatnego oczyszczania i dla mocniejszego wyglądu włosów od nasady.
  • Kompleks składników aktywnych: Zawiera formułę z rozmarynem i aktywnym kompleksem biotyny.
  • Bez silikonów i wydajny: Wyróżnia się szczególnie wydajną formułą bez silikonów.

Nr art.: MUE-70350
Zawartość: 250 ml
EAN: 4072600703502
Numer producenta: 70350
Marki: GUHL
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GUHL IKEBANA GMBH, A KAO GROUP COMPANY, Pfungstädter Straße 98, 64297, Darmstadt, Niemcy, www.guhl.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GUHL Siła i objętość - szampon