Duchesse Anatomiczne wkłady chłonne Maxi, 16 szt.

Niezawodna ochrona i wysoki komfort noszenia na co dzień

Nowość w sklepie!

37,99 zł

(2,37 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 16 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet i mężczyzn z nietrzymaniem moczu
  • Wysoka chłonność i superabsorbent
  • Materiały przyjazne dla skóry i bez lateksu

Kupowane często z Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt.

Duchesse Anatomiczne wkłady chłonne Maxi, 16 szt. 37,99 zł (2,37 zł / szt.)
Duchesse Wkładki higieniczne dla mężczyzn MEN Level 2, 10 szt. 16,99 zł (1,70 zł / szt.)
Cena całkowita: 54,98 zł
Opis

Anatomiczny wkład chłonny Maxi zapewnia niezawodną ochronę przy nietrzymaniu moczu dla kobiet i mężczyzn. Anatomicznie wyprofilowany wkład jest odpowiedni zarówno dla osób mobilnych, jak i leżących.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wysoka chłonność: Zintegrowany superabsorbent skutecznie zatrzymuje wilgoć i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
  • Ochrona przyjazna dla skóry: Miękka, oddychająca powierzchnia Top-Dry pomaga chronić przed podrażnieniami skóry, została przebadana dermatologicznie i nie zawiera lateksu.
  • Zintegrowany system bezpieczeństwa: Specjalne zabezpieczenia przed przeciekaniem zapobiegają wyciekom po bokach, a praktyczny wskaźnik wilgotności informuje o optymalnym momencie wymiany.

Nr art.: MUE-300720
Zawartość: 16 szt.
EAN: 5713571011089
Numer producenta: 300720
Marki: Duchesse
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Informacje prawne
Producent: Abena GmbH, Lösnitz Mark 23,, 06780, Zörbig, Niemcy, www.abena.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Duchesse Anatomiczne wkłady chłonne Maxi