Dove Men+Care Clean Comfort - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, bez soli aluminium, 150 ml

Niezawodna ochrona świeżości przez cały dzień

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(166,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do męskiej skóry
  • Z kompleksem cynku i 1/4 kremu pielęgnującego
  • Bez soli aluminium i bez alkoholu

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Men+Care Clean Comfort - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, bez soli aluminium, 150 ml 24,99 zł (166,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 50,83 zł
Opis

Men+Care Clean Comfort - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, bez soli aluminium marki Dove jest przeznaczony do męskiej skóry i pomaga zachować długotrwałe uczucie świeżości oraz komfortu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała świeżość: Zapewnia uczucie świeżości do 72 godzin oraz czysty, świeży zapach.
  • Kompleks cynku: Pomaga ograniczać rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego i nie zawiera soli aluminium ani alkoholu.

Nr art.: MUE-T129667
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181296642
Numer producenta: T129667
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Men+Care Clean Comfort - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, bez soli aluminium