Dove Blüten-Sanft - pielęgnujący żel pod prysznic, 250 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(71,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji ciała
  • Kwiatowy zapach i delikatna piana
  • Formuła ze składnikami pielęgnującymi zgodnymi ze skórą

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Blüten-Sanft - pielęgnujący żel pod prysznic, 250 ml 17,99 zł (71,96 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

Blüten-Sanft - pielęgnujący żel pod prysznic marki Dove delikatnie oczyszcza ciało za pomocą łagodnej piany i pomaga pozostawić skórę miękką oraz gładką podczas codziennej pielęgnacji.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatna formuła: Łagodne substancje myjące i składniki pielęgnujące zgodne ze skórą zapewniają uczucie czystości i świeżości.
  • Pielęgnacja na bazie składników roślinnych: Zawiera składniki nawilżające wspierające zadbany wygląd skóry.
  • Kremowa konsystencja: Łatwo się rozprowadza, w kontakcie z wodą tworzy delikatną pianę i łatwo się spłukuje.
  • Kwiatowy zapach: Pozostawia na skórze przyjemny aromat.
  • Opakowanie i formuła: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiet), a formuła jest biodegradowalna w maksymalnie 92%.

Nr art.: MUE-T165752
Zawartość: 250 ml
EAN: 8720181657498
Numer producenta: T165752
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Blüten-Sanft - pielęgnujący żel pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder