CV - Cadea Vera Vitamin Glow peeling cukrowy, 16 ml

Czysta i bardziej jednolita skóra dzięki delikatnemu oczyszczaniu twarzy

Nowość w sklepie!

4,99 zł

(311,88 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 16 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z olejkiem pomarańczowym i kryształkami cukru
  • Formuła bez mikroplastiku i silikonów

Kupowane często z CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml

CV - Cadea Vera Vitamin Glow peeling cukrowy, 16 ml 4,99 zł (311,88 zł / l)
CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml 26,99 zł (539,80 zł / l)
Cena całkowita: 31,98 zł
Opis

Vitamin Glow peeling cukrowy od CV - Cadea Vera to mechaniczny peeling do wszystkich typów skóry, który wspiera czysty i bardziej jednolity wygląd cery. Drobne kryształki cukru i olejek pomarańczowy wspomagają oczyszczanie twarzy.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do wszystkich typów skóry: Odpowiedni do pielęgnacji każdego rodzaju cery.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera kompleks witamin C i E, olejek pomarańczowy oraz drobne kryształki cukru.
  • Uczucie czystej skóry: Wspiera oczyszczanie twarzy i bardziej jednolity wygląd cery.
  • Przemyślana formuła: Bez mikroplastiku, silikonów, parabenów i syntetycznych barwników.

Sposób użycia: Po oczyszczeniu stosuj 2–3 razy w tygodniu. Wmasuj kolistymi ruchami w zwilżoną skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust, a następnie dokładnie spłucz letnią wodą.


Nr art.: MUE-490872
Zawartość: 16 ml
EAN: 4053776024653
Numer producenta: 490872
Marki: CV - Cadea Vera
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wmasuj okrężnymi ruchami w zwilżoną skórę twarzy, omijając okolice oczu i ust, a następnie dokładnie spłucz. Stosuj maksymalnie 1-2 razy w tygodniu.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Niemcy, www.femia.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla CV - Cadea Vera Vitamin Glow peeling cukrowy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder