CV - Cadea Vera Delikatny krem do mycia twarzy, 150 ml

Delikatne oczyszczanie twarzy dla zadbanego odczucia skóry

Nowość w sklepie!

8,99 zł

(59,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej i wrażliwej
  • Z ekstraktem z rumianku i olejem migdałowym
  • Bez mikroplastiku i alkoholu

Kupowane często z Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml

CV - Cadea Vera Delikatny krem do mycia twarzy, 150 ml 8,99 zł (59,93 zł / l)
Bali Care BALI GENTS Energizing Face Cream, 50 ml 20,99 zł (419,80 zł / l)
Cena całkowita: 29,98 zł
Opis

Delikatny krem do mycia twarzy od CV - Cadea Vera wyjątkowo łagodnie oczyszcza suchą i wrażliwą skórę oraz pomaga usuwać zanieczyszczenia. Po zastosowaniu skóra pozostaje przyjemnie miękka i zadbana.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry suchej i wrażliwej: Dopasowany do potrzeb delikatnej cery.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodne substancje myjące pomagają usuwać zanieczyszczenia z twarzy.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera ekstrakt z rumianku, olej migdałowy i bisabolol.
  • Bez zbędnych dodatków: Bez mikroplastiku, alkoholu, silikonów i parabenów.
  • Kremowa konsystencja: Łatwo się rozprowadza i pomaga pozostawić cerę czystą oraz zadbaną.

Nr art.: MUE-499761
Zawartość: 150 ml
EAN: 4053776020631
Numer producenta: 499761
Marki: CV - Cadea Vera
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa, skóra sucha
Zastosowanie: Nałóż na wilgotną skórę twarzy i delikatnie rozprowadź. Następnie dokładnie spłucz wodą.
Informacje prawne
Producent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Niemcy, www.femia.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla CV - Cadea Vera Delikatny krem do mycia twarzy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder