Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - jasny popielaty blond 9/1, 199 ml

Trwała koloryzacja zapewniająca promienny połysk

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(231,11 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 199 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich rodzajów włosów
  • Z systemem Bonding i AHA
  • Niezawodne pokrycie siwych włosów

Kupowane często z milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - jasny popielaty blond 9/1, 199 ml 45,99 zł (231,11 zł / l)
milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) 121,00 zł (127,37 zł / l)
Cena całkowita: 166,99 zł
Opis

Farba do włosów colorstrong - jasny popielaty blond 9/1 marki Clairol Professional to trwała koloryzacja odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Formuła bez amoniaku z systemem Bonding i AHA nadaje włosom równomierny, wielowymiarowy odcień jasnego popielatego blondu oraz lśniące wykończenie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • System Bonding z AHA: Pomaga wzmacniać strukturę włosów podczas koloryzacji.
  • Formuła bez amoniaku: Umożliwia wygodną koloryzację i zapewnia niezawodne pokrycie siwych włosów.
  • Pigmenty odbijające światło: Nadają włosom intensywny, wielowymiarowy kolor i lśniące wykończenie.
  • Kompletny zestaw: Zawiera primer Bonding, trwały krem koloryzujący, aktywator, odżywkę Bonding oraz rękawiczki.
  • Dopasowany system: Primer przygotowuje włosy do koloryzacji, a odżywka Bonding stosowana po farbowaniu pomaga utrwalić kolor i pielęgnuje włosy.

Sposób użycia: Najpierw zastosować primer Bonding, aby przygotować włosy do koloryzacji, następnie nałożyć krem koloryzujący z pigmentami odbijającymi światło, a na końcu użyć odżywki Bonding, która pomaga utrwalić kolor.


Nr art.: MUE-99350191722
Zawartość: 199 ml
EAN: 4068359144352
Numer producenta: 99350191722
Marki: Clairol Professional
Składniki (INCI)

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Aqua, Ethanolamine, Propylene Glycol, Cetearylalcohol, Citric Acid, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Sodium Sulfite, Dicetyl Phosphate, Ascorbic Acid, Parfum, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Disodium Edta, 2-Methylresorcinol, Sodium Metasilicate, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, 2-Methyl-5-Hydroxyethylaminophenol, 1-Naphthol

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Propylene Glycol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Farby do włosów - ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - jasny popielaty blond 9/1