Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - intensywna ciemna czerwień 4/46, 199 ml

Wielowymiarowy kolor i wzmocnienie struktury włosów

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(231,11 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 199 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do siwych i podatnych na koloryzację włosów
  • Z systemem AHA-Bonding i bez amoniaku
  • Do 100% pokrycia siwych włosów

Kupowane często z milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - intensywna ciemna czerwień 4/46, 199 ml 45,99 zł (231,11 zł / l)
milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) 121,00 zł (127,37 zł / l)
Cena całkowita: 166,99 zł
Opis

Farba do włosów colorstrong - intensywna ciemna czerwień 4/46 marki Clairol Professional to trwała farba do domowej koloryzacji, która nadaje włosom wielowymiarowy, lśniący odcień intensywnej ciemnej czerwieni. Formuła bez amoniaku zapewnia profesjonalnie wyglądający efekt i do 100% pokrycia siwych włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • System AHA-Bonding: Pomaga wzmacniać strukturę włosów podczas koloryzacji.
  • Przygotowanie do koloryzacji: Primer pomaga odpowiednio przygotować włosy do nałożenia farby.
  • Pigmenty odbijające światło: Krem koloryzujący nadaje włosom wielowymiarowy kolor i lśniące wykończenie.
  • Niezawodne pokrycie: Zapewnia do 100% pokrycia siwych włosów.
  • Utrwalenie koloru: Odżywka Bonding pomaga utrwalić efekt koloryzacji i pozostawia włosy zadbane.

Nr art.: MUE-99350191714
Zawartość: 199 ml
EAN: 4068359144277
Numer producenta: 99350191714
Marki: Clairol Professional
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Składniki (INCI)

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Aqua, Propylene Glycol, Ethanolamine, Cetearylalcohol, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, 2-Amino-5-Ethylphenol Hcl, Dicetyl Phosphate, M-Aminophenol, Hydroxyethyl-3,4-Methylenedioxyaniline Hcl, Sodium Sulfite, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Ascorbic Acid, Parfum, N,n-Bis(Carboxymethyl)-, N,n-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Citric Acid, Disodium Edta, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Metasilicate

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Farby do włosów - ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - intensywna ciemna czerwień 4/46