Head & Shoulders Szampon Sensitive, 500 ml

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja dla czystych włosów

Nowość w sklepie!

33,99 zł

(67,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwej skóry głowy
  • Z aloesem i kremową konsystencją
  • Bez silikonów i barwników

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Szampon Sensitive, 500 ml 33,99 zł (67,98 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 97,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy Sensitive marki Head & Shoulders delikatnie oczyszcza włosy i został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach wrażliwej skóry głowy. Kremowa formuła łatwo się pieni i pozostawia uczucie czystości oraz świeżości na włosach i skórze głowy.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do wrażliwej skóry głowy: Formuła Microbiome Balance o zrównoważonym pH wspiera mikrobiom skóry głowy.
  • Redukuje łupież: Przy regularnym stosowaniu może zmniejszać widoczność łupieżu.
  • Formuła z aloesem: Zapewnia delikatne oczyszczanie podczas codziennego mycia włosów.
  • Bez dodatków: Formuła nie zawiera silikonów ani barwników.
  • Łatwe stosowanie: Łatwo się rozprowadza i nadaje włosom zadbany wygląd.

Nr art.: MUE-16517669
Zawartość: 500 ml
EAN: 8700216517669
Numer producenta: 16517669
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Szampon Sensitive

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder