Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Flexiform Normal, 56 szt.

Do majtek, stringów i majtek typu hipster

16,92 zł 17,99 zł -6%

(0,30 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 5% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 56 szt.

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Optymalne dopasowanie
  • Elastyczna, miękka w dotyku powierzchnia
  • W 100% przepuszczające powietrze

Kupowane często z Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt.

Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Flexiform Normal, 56 szt. 16,92 zł (0,30 zł / szt.)
Duchesse Podpaski ze skrzydełkami Maxi, Extra long na noc, 12 szt. 7,99 zł (0,67 zł / szt.)
Cena całkowita: 24,91 zł
Opis

Uczucie przyjemnej świeżości i suchości w każdej sytuacji - to właśnie oferują wkładki higieniczne Cotton Feel Flexiform od Carefree. Nie tylko idealnie dopasowują się do ciała, ale także do bielizny i są idealnym towarzyszem na co dzień dzięki wyjątkowo miękkiej powierzchni i wysokiemu poziomowi komfortu.

  • Odpowiednie do majtek, biodrówek i stringów
  • Elastyczna, miękka w dotyku powierzchnia - w 100% oddychająca i wyjątkowo miękka
  • Optymalne dopasowanie - dopasowuje się do ciała i ruchów bez zsuwania się
  • 4 warstwy przepuszczające powietrze
  • Bez substancji zapachowych, barwników i wybielaczy na bazie chloru pierwiastkowego
  • Karton wykonany w 80% z materiałów pochodzących z recyklingu
Nr art.: MUE-97712
Zawartość: 56 szt.
EAN: 3574661482194
Numer producenta: 97712
Marki: Carefree
Właściwości produktu: Oddychający
Bez: Barwników, Substancji zapachowych
Informacje prawne
Producent: Kenvue Germany GmbH, Postfach 210507, 41431, Neuss, Niemcy, www.carefree.eu

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Carefree Wkładki higieniczne - Cotton Feel Flexiform Normal

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder